UA-130225786-1

Fotografia to nasza wspólna pasja i praca. Jako para przyjaciół i już prawie małżonków świetnie się w tym spełniamy. Każdy reportaż ślubny to nowa, niepowtarzalna opowieść którą tworzymy na podstawie Waszej pięknej miłości. Każdy ślub jest inny, inspirujący i wyjątkowy. Przygotowania, uroczysty Ślub, pierwszy taniec, krojenie tortu, tańce pełne zabawnych momentów.. wszystkie te chwile zatrzymamy dla Was w wyjątkowej aranżacji zdjęć. To, czy pracujemy razem czy osobno decydujecie Wy. Jednak fotografia w parze daje jeszcze większe możliwości, przedstawiamy Wasze historie z dwóch perspektyw - okiem kobiety i mężczyzny.

Jesteśmy artystyczną parą. Z pasją tworzymy reportaże ślubne, a także gościmy podczas innych uroczystości. Razem tworzymy wyjątkowe zdjęcia, wyróżniające się naturalnością, emocjami, detalami, oraz subtelnością.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług macie Państwo pewność najwyżej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z profesjonalizmem. Posiadamy bogate doświadczenie w tym co robimy.

 

To wielkie szczęście i zaszczyt dla Nas, kiedy możemy być częścią Waszej historii!

Pozdrawiamy, Magdalena i Rafał Chróściel

 

 

email:    chroscielfotografia@gmail.com

nr kom:  668-041-880